משלוחים חינם בקניה מעל 169 ש"ח |🎗️| ייצור מקומי איכותי

הסיפור שלנו

"NOWA"

כך קראו לי שני הילדים הקטנים שלי עד שלמדו להגיד – נועה.
מי שמכיר אותי יודע שאני סופר עקשנית (וכך גם הבת הקטנה שלי). כשהייתי ילדה, כבר מגיל קטן, ידעתי בדיוק מה אני רוצה ולא ויתרתי. זה נכון גם היום.

תמיד ידעתי שאלמד עיצוב ומתישהו יהיה לי מותג משלי.
אחרי טיול ארוך באוסטרליה וניו-זילנד, חזרתי לארץ והתקבלתי ללימודי עיצוב בשנקר, כשסיימתי עבדתי כעשור בתעשיית האופנה בארץ עד שהחלטתי שאני מוכנה.

טעם אישי הוא דבר חשוב, אבל כולנו מחפשים מקוריות. היכולת החשובה ביותר שרכשתי עם השנים היא לזהות ולצפות טרנדים חדשים. אני באמת מאמינה שלילדים שלנו מגיע הטוב ביותר. העיצוב שלי משלב בין סטייל ייחודי, איכות לא מתפשרת ונוחות. כי מעבר לעובדה שהבגדים שלנו מעוצבים, עדיין חשוב שיהיה נוח לשחק ולהשתולל בהם.
המטרה היא לגרום לילדים שלכם לבחור את הבגדים שהם רוצים, והשאיפה שלנו היא שהם יחפשו את הדגמים שלנו ושרק יחכו שיחזרו מהכביסה…

 

הסטודיו

היה לי ברור שאקים את ביתי במקום בו גדלתי ואני מאושרת לגדל כאן את משפחתי. יש לי את כל ההשראה הנדרשת ליצירה ולעשייה שאני אוהבת. ההשראה האמיתית שלי בחיים היא הילדים שלי.
אני מכורה למרחב הפתוח של המושב, הצמחייה הפראית, הגלים וריח הים, שמהווים בסיס לעיצוב הקולקציות ולרוח המותג NOWA.

הקולקציות

המותג מתבסס על עיצוב מקורי ושימוש בבדים איכותיים שנבחרו בקפידה. הגזרות שלנו משלבות טרנדיות ונוחות שכל ילד צריך. שם המשחק הוא ייחודיות ובכדי להיות ייחודיים בחרנו לעצב ולייצר בעצמנו, כאן בארץ! כך אנחנו יכולים להבטיח לעצמנו בקרת איכות גבוהה וללקוחות – פריטים מקוריים ומיוחדים שניתן למצוא אך ורק אצלנו.

סל הקניות
דילוג לתוכן